Genel

2020 NİN EN ÇOK TERCİH EDİLEN MOBİLYALARI

“Her insanın evi kendi kişiliğini yansıtır” bizde bu görüşe katılıyoruz. O yüzden sizlere birbirinden farklı mobilyalar çıkarmak için çalışıyoruz.

Kararsız kaldıysanız diye sizlere biraz yardımcı olduk ve bu senenin trend mobilyalarını listeledik;

  • Doğal Materyaller: Doğal ve organik malzemelerin yanı sıra yeni malzemelerin kullanımı, insanların tasarımlarınızda talep etmeye başladığı bir şey. Bu değişimi çevreye duyarlı proaktivitenin bir sonraki dalgası olarak görüyoruz.
  • Geleneksel Mobilya: Geleneksel mobilya tasarımı, Hint evleri için örnek bir karardır. Güçlü ahşap, eşsiz bir ışıltı ve güvenilirlik sağlar. Gravürler, oymalar, Hint işçiliği ve zengin dokuların bir kombinasyonuna sahiptir. Eşsiz şekilleri ve Hint baskılarıyla bir stil bileşeni içerir. Bununla birlikte, salon alanınıza çağdaş bir tarz ve canlılık katar. Yüksek kaliteli tik ağacı ve cevizli toprak rengi ile tasarım, cömert bir yüzey, zengin ahşap tonları, görkemli dokular ve zengin deri ile temel bir sıcak ve davetkar alanı tamamlar.
  • Fransız Modern Tasarım: “En çok gördüğümüz mobilya trendi, Fransız modern tasarımının yeniden ortaya çıkmasıdır. Bunu, döşemelik mobilyalarda yuvarlak şekillerde,  ahşap parçalarda kamış kullanımında ve aynalarda ve aksesuarlarda kilter olmayan şekillerde görüyoruz. “
  • İskandinav Mobilyaları: İskandinav mobilya tarzı, kışın günlerin kısa olduğu kuzeydeki mevsimlerle tanımlanır. Bu, karlı koşullarda sıcaklık ve konfor sağlama ihtiyacını ortaya çıkarır. Ahşap, İskandinav mobilya tarzında büyük bir iş üstleniyor. Zeminler, bölücüler, mobilyalar, aydınlatma ve süslemeler için kullanılır. Mobilya tarzı, kullanışlı geometrik desenlere sahip karakteristik ahşap yüzeylerle boğulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir