Genel

2021’de Hakim Olduğunu Gördüğümüz 3 Salon Trendi

Yeni Yıl neredeyse üzerimizde, bu nedenle, özellikle ev dekorasyon trendleri söz konusu olduğunda, eski ve yeniyle birlikte çıkıyor.2021’de dikkat etmeniz gereken üç oturma odası dekorasyon trendine bakıyoruz.

2021’de Aranacak Öncü Trendler
Geçtiğimiz yıl, dekorasyon söz konusu olduğunda garipti, çünkü çoğumuz aylarca evlerimizle sınırlı kaldık. 2019’un sonunda ortaya çıkan eğilimler 2020 boyunca burada kalacaktı. Ancak, bu üç eğilim ortaya çıktığı ve 2021’i domine edecek gibi göründüğü için bu yılın sonuna doğru kesin ilerleme kaydedildi . Daha fazlası için blogumuzu okuyun uzman dekorasyon ve mobilya satın alma ipuçları.

  1. Çok Fonksiyonlu Uzaylar
    2020’nin ‘yeni normal’i, evden işe her şeye yaklaşma şeklimizi değiştirdi. Evlerimiz artık sadece ev değil, aynı zamanda ofis ve sınıflar. Evlerimizi tefriş etme şeklimiz buna göre değişmeli. Oturma odaları artık alanın maksimize edilmesi gereken ve çift amaçlı mobilyalara ihtiyaç duyulan çok işlevli alanlardır. Oturma, depolama alanı olarak ikiye katlanır veya salonunuzu eğlence modundan çalışma moduna geçirirken katlanabilir bir masa ortaya çıkar. Yenilikçi tasarımlar, her türlü formu ve işlevi bir araya getiriyor.
  2. Mavi Renktir…
    Nötr renkler 2019 ve 2020 boyunca popülerdi. Bunlar artık soluyor ve yerini mavi ve pembe gibi çok yönlü, daha belirgin renklere bırakıyor. Mavi, büst, çok işlevli alanlar için mükemmel bir şekilde çalışır ve çok ihtiyaç duyulan bir huzur duygusu getirir.
  3. Bolluk ve Maksimalizm
    Oturma odası tasarımı 2020’de zaten zenginliğe doğru ilerliyordu. Ara sıra kullanılan mobilyalar, zengin aydınlatma ve lacivert, zümrüt yeşili veya gri dokunuşlu kadife gibi kumaşlar çok popüler.

İlgili Mesajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir