Genel

BASİT YEMEK MASASI AYARI NASIL OLMALI

İster tatil yemeği düzenliyor olun, ister daha rahat bir toplantı planlıyor olun, evinizde arkadaşlarınız ve aileniz için yemek hazırlamak, evinizin dekorunu ve en sevdiğiniz yemek odası  özelliklerini sergilemek için harika bir fırsattır! Yemek masanıza özel günler için fazladan ilgi göstermek, ziyaretçilerinizi şaşırtmanın ve onu hem siz hem de misafirleriniz için özel bir gece haline getirmenin basit bir  yoludur. REİNABE’de garantili şehirdeki en düşük fiyata harika sandalyeler, yemek odası masaları ve eksiksiz  yemek takımları bulacaksınız ve yeni masanızı ayarlamak için  nasıl rehberlik edeceğiniz bu yararlı rehber ile sevdiklerinizi ağırlamaya hazır olduğunuzdan emin olacaksınız.

1. Bir Amerikan Servisi yerleştirerek başlayın. Tabakları bir arada tutmaya,  düzeni sağlamaya yardımcı olabilir. Artı, tasarım açısından ne kadar basitse o kadar iyidir!

2. Yemek tabağını matın ortasına ve gerekirse hemen üstüne bir salata tabağı yerleştirin.

3. Yemek çatalını tabağın soluna ve gerekirse salata çatalını ana çatalın soluna yerleştirin. Bu masanızda çok kalabalık görünüyorsa, salata çatalını kaldırmayı ve / veya basitçe bir yemek çatalı sağlamayı düşünün, ana yemek masanın üzerinde hazırdır.

4. Bıçağı yemek tabağının sağına ve gerekirse kaşığı bıçağın sağına tekrar koyun.

5. Su bardağını bıçağın (ve kaşığın) hemen üstüne ve şarap kadehini su bardağının sağına yerleştirin.

6. Peçeteniz tabağın / tabakların üstüne veya çatalın altına, tabağın soluna konulabilir.

7. Son olarak, bu küçük alanda masanızın merkezi de olabildiğince basit olmalıdır, bu nedenle yemek sırasında çıkarılabilecek tek bir çiçek vazo veya çok az yer kaplayacak  ve masanıza biraz daha fazla yükseklik kazandıracak uzun şamdanlar düşünün. Akşam aydınlatması.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir