Genel

ÇAMAŞIR ODALARI İÇİN UYGUN RAF SİSTEMLERİ

Çamaşır hepimizin yapması gereken işlerden biridir, ancak çamaşır günü haftanın en sevdiğiniz günü olmasa bile, doğru düzen ve kurulum bu işi biraz daha az sıradan hale getirebilir.

Burada, çamaşır odanızı biraz daha işlevsel (ve aynı zamanda güzel) hale getirmek için harika raf fikirleri topladık.

  •   Basit Tutun

Bu basit, ışıkla dolu çamaşır odası aşırı dekoratif değil, ancak kullanışlı olması için yeterli depolama alanına sahip. Açık düzen havadar ve hafiftir, bu da onu misafirperver tutar ve katlama için çamaşır makinesi ve kurutucunun üzerinde tek bir tezgah üstü raf sunar . Duvara monte edilmiş bir kabin, ekstra saklama alanı sağlar.

  • Kancalı Rafları Unutmayın

Kancalı basit bir raf, çamaşır odasında harika bir seçimdir. Bu tür rafları tipik olarak katlar ve girişlerle ilişkilendirebilirsiniz, ancak bir çamaşırhanede de paha biçilmez olabilir. Raf, biraz depolama alanı sağlarken, kancalar size öğeleri kurutmak için asmanız için alan sağlar.

  • Çamaşır Sepetleri, İçin Raf Ekleyin

Birkaç yerleşik raf, çamaşır sepetlerinizi yoldan uzak tutabilir ve size kirli çamaşırları yıkayıcıya girmeden önce saklayabileceğiniz bir yer sağlayabilir. Tam bir dolap biriminiz yoksa, çamaşır sepetini kolayca kaydırabileceğiniz yere birkaç raf yerleştirin.

  • Duvar Kağıdı Ekleyin

Kullanışlı ve şık raflara sahip bir çamaşır odasından daha iyi ne olabilir ? Raflar ve göz alıcı duvar kağıtları ile bir çamaşır odası. Duvar kağıdı, çamaşır odası için mükemmel bir seçimdir çünkü çok fazla çaba harcamadan ona biraz kişilik kazandırır.

  • Köşe Raflar

Bu çamaşır odası, küçük alan dekorunda sevdiğimiz her şeydir – ilginç, rahat ve misafirperverdir ve her santimini iyi kullanın. Dolapların ve zemin raflarının üstünde, odaya daha fazla kişilik kazandırmak için dekoratif parçalar için biraz ekstra alan ekleyen bir köşe raf ünitesi de ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir