Genel

DEKORASYON FİKİRLERİ

Oturma odası evin kalbidir. Aile film gecelerinin keyfini çıkaracağınız, iyi bir kitapla gevşeyip, çocuklarınızın ödevlerini halletmelerine yardımcı olduğunuz yerdir. Bu kadar çok farklı şekillerde kullanıldığından, rahat bir kanepede dahil olmak üzere doğru mobilya ile donatılmış olması oturma odası için önemlidir, ve dekoratif parçalar. Ayrıca tasarım estetiğinizi sergileme fırsatı sunar.

  •      Orta Sehpanızı Kendiniz Yapın

En özgür tasarımları kendi istediğiniz şekilde tasarlayabilir ve ailenizle güzel vakit geçirmiş olursunuz. Kendi eşyanı yapmanın en güzel yanı da sadece 1 tane olması ve ona sahip olmanızdır.

  •     Duvar Kağıdı

 Duvarlarınızda çıkarılabilir duvar kağıtları kullanın. İstediğiniz zaman odanızın tarzını değiştirebilir bir o kadarda odanıza estetik katıp odanızı büyük gösterir.

  •     Bantlar

İz bırakmayan renkli bantlarla duvarlarınızı süsleyebilirsiniz. Rengarenk, desenli  kapılar😊

  •     Bitkiler

Odanın odak noktası yapmak için herhangi bir underused köşeyi büyük boy bir bitki ile doldurun.

  •       Okuma Noktası

Belirlenmiş bir okuma köşesi yok mu? Sorun değil. Evinizde bir okuma köşesi dönüştürmek için herhangi bir artık gayrimenkul yoksa, rahat bir salon alanı olarak çift görev hizmet etmek için resmi oturma odası tasarımı. Odanıza farklı bir hava katacaktır.

  •       Kahvaltı Köşesi

Hafta sonları evinizde aileniz ile beraber güzel kahvaltılar yapmak istemez misiniz?

O halde evinizin en güzel manzaralı yerini değiştirin ve kahvaltı köşesi yapın.

  •        Dekoratif Eşyalar

Dekoratif eşyalarınızı her mevsim önce değiştirmeniz o mevsimlerden daha çok keyif almanızı ve o atmosferi yaşamanıza olanak tanıyacaktır. Örneğin kış için kapitone desenli  battaniyeler vazgeçilmezdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir