Genel

Eviniz İçin Fantastik Zemin Seçenekleri


Doğru Laminat Parke Seçimi
Laminat Zemininizin Planlanması
Evinizi yenilemek, üstlendiğiniz heyecan verici bir proje olabilir, yıpranmış görünen her şeyi değiştirirken damganızı ekler ve özgün hissettirir. Ancak evinizi yeniden tasarlarken kesinlikle hazırlıklı olmalısınız. Laminat parke fikirlerimizi inceleyin.
Döşemelerinizi değiştirmeyi düşünüyorsanız , bu makale tam size göre. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok seçeneğin yanı sıra, fiyat da değişebilir ve eviniz için en uygun olanın ne olduğuna karar vermenize yardımcı olacağız .

Laminat Parkenin Popüler Tercihi
Laminat, günümüzde evlerde kullanılan en yaygın döşeme türüdür ve bunun birkaç nedeni vardır. Profesyoneller tarafından kurulduğunda laminat uzun süre dayanır; çizilmeye karşı dayanıklıdır ve temizlenmesi kolaydır. Laminat parke fiyatlandırması , kaplamak istediğiniz odanın büyüklüğüne ve laminatın kendisinin türüne ve kalitesine göre değişebilir. Bununla ilgili iyi olan şey, çok ucuz bir döşeme seçeneği olmasıdır.

İnsanların tercih ettiği en yaygın laminat türleri şunlardır:

Sahte Ahşap Laminat
Günümüzde hanelerin tercih ettiği en yaygın laminat türü suni ahşaptır. Bu laminat gerçek ahşabı mükemmel bir şekilde taklit eder ve şu anda aralarındaki farkı söylemenin zor olduğu yerlerde mükemmeldir.

Yapışkan Film Rustik Ahşap
Bu dekoratif kendinden yapışkanlı film, herhangi bir düz temiz yüzeyin görünümünü değiştirir ve duvarlara, mutfak dolaplarına, mobilyalara, raflara güvenle uygulanabilir. ve daha fazlası benzersiz, kişiselleştirilmiş bir görünüm yaratır
Hızlı ve kolay kurulum – basitçe kesin, geri çekin, hizalayın, bir uçtan başlayın, diğer uca çalışırken aplikatörle pürüzsüz bir şekilde uygulayın
Vinil / PVC filmden yapılmış dayanıklı dekoratif tasarım filmleri temizlemeyi kolaylaştırır, suya dayanıklıdır ve geleneksel kontak kağıdından daha dayanıklıdır
Herhangi bir kalıntı bırakmadan çıkarılabilir – Sadece köşeyi kaldırın ve çıkarmak için çekin, filmi yumuşatmak için ılık su veya ısı tabancası / saç kurutma makinesi kullanın. Kalan yapıştırıcıyı bez ve ılık suyla silerek temizleyin
Filmlerin, hassas ölçümler ve kesme yönergeleri için soyulup çıkarılabilen arkalık üzerinde kılavuz çizgileri vardır – uygulama sırasında yapışkan setler olarak 24 saat içinde yeniden konumlandırılabilir
kendinden yapışkanlı Film Rustik Ahşap

Sahte Çini Laminat
Sahte karolar, suni ahşap olanların hemen arkasında. Bunlar mutfak için mükemmel döşeme seçenekleri olur. Banyo zeminleri ve mutfak zeminleri , koridorlar, balkonlar ve kış bahçeleri olarak yaygın kullanım bulmaktadırlar . Bu türleri uygun maliyetli malzemelerden üretirler, yani zemininiz için istediğiniz görünümü seramik, taş ve hatta beton kullanırken elde edeceğinizden çok daha az ödeyerek elde edersiniz.

Parke Parke ile Karakter Eklemek
Bir ev satın alırken, parke döşeme fiyatı artırabilir ve birçok kişi bu günlerde piyasada bulabileceğiniz her şeye kıyasla bu döşemeyi tercih eder. Ancak, evinizi yenilerken , parke zeminler döşerken pahalı bir tedavi olduğunu kanıtlayabilir.

Parke zemin döşemenin fiyatı Kullanmak istediğiniz ahşaba ve kaplamak istediğiniz alana göre değişir. Parke döşemeden bahsederken, parke döşemenizin uzun süre dayanmasını istiyorsanız, bu zemini uygun bir özenle korumanın yapılması gereken en önemli şey olduğunu unutmayın.

Son Derece Dayanıklı Vinil Döşeme
Bu esnek malzeme aynı zamanda günümüz evlerinde de yaygındır ve çok karakteristik olan şey, çok dayanıklı olmasına rağmen ahşap veya fayanslardan daha yumuşak olmasıdır. Üretilme ve kurulma şekline bağlı olarak birbirinden farklı olabilir. Örneğin, ince köpük tabakası nedeniyle yastıklı vinil üzerinde yürümek çok rahattır. Bu tip zemin, banyo döşeme seçenekleri için mükemmeldir.

Bununla birlikte, dokulu olabilen ve taş veya ahşap gibi görünebilen daha kalın vinil türleri vardır. Pahalı ve bakımı kolay değildir, bu da onları laminasyondan sonra en çok kullanılan döşeme türlerinden biri yapar. Evinizin mükemmel düzenini elde etmenizi sağlayan çeşitli renk ve desenlerde bulunabilirler.

Evde Karo Döşeme
Uygun fiyatlı ancak harika bir seçenek de döşemedir. Fayanslar o kadar çok şekil ve renge sahiptir ki, karar vermek zordur. Fayanslar ahşap zeminleri bile taklit ettiğinden, hayal edebileceğiniz her şey fayans kullanılarak yapılabilir.

Çarpıcı görünümlerinin yanı sıra, evinizde fayans bulundurmak çok pratiktir. İlk etapta kurulumu kolaydır ve temizlenmesi ve bakımı inanılmaz derecede kolaydır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir