Genel

MUTFAK AYDINLATMA FİKİRLERİ

Uzun zamandır doğru aydınlatma armatürünün eviniz için bir mücevher gibi olabileceğine inandık – diğer her detayın mükemmel bir uyum içinde bir araya gelmesini sağlayan göz alıcı bir son dokunuş. 

Bu yılın en yaratıcı tasarımcıları, daha yakından bakmaya davet eden ve haftanın öğle yemeği için sebze doğramaktan önce hızlıca bir fincan kahve içmeye kadar her durumu daha zarif hissettiren cesur, baş döndürücü aydınlatma armatürleriyle mutfak alanına yeni bir hayat aşıladı. mağazaya gidiyor. Modern heykelsi tasarımlardan vintage esintili avizelere kadar, bu sahne çalan aydınlatma armatürleri, mutfağı evin en sevdiğiniz odası haline getirebilir.

Büyük ve Cesur Seçimler Yapın

Ölçek her şeydir ve işte kanıtı. Bu büyük boy sarkıt lamba, yemek yenilebilen bu mutfak alanına tuhaf bir dokunuş getiriyor ve aynı zamanda altındaki lale masasının dalgalı şeklini zarif bir şekilde taklit ediyor. Bu rüya gibi, orta yüzyılı çınlayan alan, basit bir şeklin bile beklenmedik bir şekilde oranla oynarsanız büyük bir etki yaratabileceğini kanıtlıyor.

Klasik ve Modern

Daha vintage tarzı bir aydınlatma armatürünün modern bir alanda parlayamayacağını (amaçlanan) düşünüyorsanız, tekrar düşünün. Bu havalı şamdan, aşağıda düzenlenmiş ikonik hayalet sandalyelerin antika çizgilerini çizerek ve backsplash’ta görülen zanaatkar karonun mükemmel kusurlu bazı unsurlarını toplayarak bu yemek yeme mutfağına farklı bir dokunuş getiriyor .

Fener Tasarım Ekleyin

Zıt kutuplar birbirini çekiyor – bu, sessiz, çağdaş alanda bu vintage tarzı fener ışıklarına neden bu kadar aşık olduğumuzu açıklayabilir. Büyük boyutlu ölçekleri ve hafif pirinç aksamları, onları mutfağın merkezi haline getiriyor ve bu evin başka yerlerindeki tarihi unsurlara atıfta bulunuyor.

Kaplama Lamba

Modern , davetkar ve mimari, bu güzel el yapımı sarkıt lambayı tanımlayan kelimelerdir. Dişbudak ağacı kaplamadan yapılan bu armatürün basit şekli ve karmaşık detayları, bir sarkıt lamba olduğu kadar bir heykel olan bir parçada bir araya geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir